5.3.2016, Gasilski kviz

Datum: 06-03-2016

V soboto, 5.3.2016, je v Novi Gorici potekal KVIZ GASILSKE MLADINE za GZ Goriške in GZ Nova Gorica-Šempeter pri Gorici. Naše društvo je nastopilo z eno pionirsko in tremi mladinskimi skupinami. Preizkusili smo se v vezanju vozlov, gasilskih spretnostih ter seveda pisnem delu izpita. Vse ekipe našega društva so se odrezale več kot odlično. V kategoriji pionirjev smo dosegli 1. mesto, v kategoriji mladincev pa smo zasedli 1., 3. in 6. mestoV mesecu marcu se bomo tako udeležili regijskega tekmovanja.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in jim obenem želimo vso srečo tudi na regijskem tekmovanju.

Z gasilskim pozdravom: "NA POMOČ!"

(Več slik s kviza si lahko ogledate v galeriji.)