Izlet gasilske mladine na morje

Datum: 09-07-2010

Tudi letos smo se ob koncu šolskega leta odločili, da za vse mladince ki pridno obiskujejo krožek  organiziramo izlet na morje. Tako smo prvi vikend v juliju za tri dni odpotovali na zaslužen počitek k našemu prijateljskemu društvu PGD Pobegi-Čežrji. Ti so nam omogočili bivanje v njihovem gasilskem domu, prijetna druženja in s tem tudi čudovita doživetja v njihovi družbi.

Kopali smo se v mladinskem zdravilišču in letovišču Rdečega križ Slovenije na Debelem rtiču, obiskali smo Gasilsko brigado Koper.

Ob tem izkoriščam priliko, da se v mojem imenu ter imenu naše mladine lepo zahvalim mentorjem spremljevalcem, Prostovoljnemu gasilskemu društvu Pobegi-Čežrji, Gasilski brigadi Koper,...

Upam, da se bomo tudi v prihodnje tako številčno in pridno udeleževali aktivnosti v okviru mladine.